Piatok, 28. jún 2024

Najlepšie hokejové zábery z kamier priamo na ľade. Pozrite si hokejový šampionát očami rozhodcov

SITA/AP Photo/Sergei Grits

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v Lotyšsku sú už minulosťou. Šampionát vyhrala Kanada, ktorá sa do štvrťfinále dostala za pomoci výsledkov súperov. V odvete finále spred dvoch rokov porazila výber Fínska po predĺžení. Bronz vybojovali hokejisti USA, ktorí zdolali prekvapenie turnaja Nemecko.

Úspešný šampionát pre Slovensko

Slovensko po ôsmich rokoch dosiahlo na najlepšiu osmičku. Vo štvrťfinále stroskotalo na hokejkách Američanov. Zverenci Craiga Ramsayho predviedli výborné výkony, ktoré podčiarklo ocenenie najlepšieho útočníka pre Petra Cehlárika.

Pozrite si ako majstrovstvá sveta vnímali muži v pásikavom, v ktorých radoch pôsobil aj slovenský rozhodca Šimon Synek. „Je to úplne iný hokej ako u nás, musel som si na to zvyknúť. Vznikajú iné situácie, sú však predvídateľné. A hrá sa čistejšie. Čakal som, že to bude rýchle, moja očakávania sa potvrdili. Všetci idú za pukom ako besní,“ komentoval čiarový rozhodca.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera