Nedeľa, 26. máj 2024

Naozaj hrozí, že MS v hokeji 2020 nebudú?

SITA/Marek Lukáč

V súvislosti so situáciou ohľadom šíriaceho sa koronavírusu sa objavili informácie, podľa ktorých sú májové MS v hokeji 2020 vo Švajčiarsku ohrozené. V krajine sa hokej aktuálne hrá bez divákov a všetky podujatia s očakávanou účasťou nad tisíc ľudí sú zakázané.

Tomáš Prokop o hokeji

Ako je to v skutočnosti a či reálne hrozí, že MS v hokeji 2020 jednoducho nebudú, sa Telovýchovný vedúci rozprával v štúdiu HNtelvízie s Tomášom Prokopom z denníka Šport. Okrem šampionátu prišlo aj na iné hokejové témy.

Jednou z nich bola olympijská kvalifikácia. Je rozhodnutie o jej odohraní v Bratislave správne? A prídu Slovensko posilniť hráči z NHL?

Na záver bola debata aj o vrcholiacej lige. Koho favorizuje špičkový hokejový novinár na finále?

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera