Sobota, 25. máj 2024

Buffalo sa dočkalo výhry po 18 dueloch

TASR TASR 01.04.2021

Buffalo ukončilo po osemnástich zápasoch šnúru prehier, ktorá bola najdlhšia od zavedenia nájazdovej lotérie v NHL v sezóne 2005/2006.

Na svojom ľade zdolalo Philadelphiu 6:1 a dočkalo sa prvého víťazstva od 23. februára. Negatívna séria Sabres bola 14. najdlhšia v histórii súťaže, rekord 30 duelov bez výhry drží Winnipeg zo sezóny 1980/1981. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera