Sobota, 25. máj 2024

Nedávno oslávil 44. narodeniny. Zdeno Chára sa stále vie pobiť ako za mlada

SITA/AP Photo/Frank Franklin II

Do hrubej knihy legendárnych počinov Zdena Cháru v NHL pribudol v noci na piatok ďalší zápis. 44-ročný Slovák sa pobil ako za mlada.

Zdeno vs Martin

Na ľade New York Islanders sa Washingtonu Capitals, za ktorý v tejto sezóne najvyšší hokejista najlepšej ligy sveta hrá, nedarilo. Konečný výsledok 4:8 hovorí za všetko. Frustrácia hokejistov z hlavného mesta Spojených štátov bola pochopiteľná.

Caps prehrali druhý zápas v New Yorku po sebe, dostali v nich spolu až trinásť gólov. Nečudo, že na samom konci zápasu proti Islanders Zdeno Chára vypenil.

Tretí najstarší obranca, aký kedy nastúpil na zápas najlepšej ligy sveta sa pobil, čitate dobre, sedemdesiaty krát.

Vo svojom veku by už mohol mať, ako sa hovorí, na háku. Najmä desať sekúnd pred koncom rozhodnutého zápasu. To by ale nesmel byť jedným z najväčších hokejových poctivcov.

K jeho práci patrí aj rešpekt hokejovej omladiny. Newyorčan Martin šiel na zem na začiatku aj na konci ruvačky. Chára to stále vie.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera