Nedeľa, 19. máj 2024

Poď sem, kam ideš? Ako šikovné ruky Zdena Cháru poslali Eberleho na zadok

SITA/AP Photo/Nick Wass

Hokejisti Washingtonu so Slovákmi Zdenom Chárom a Richardom Pánikom porazili v noci na stredu v zámorskej NHL New York Islanders 3:1. Capitals zastavili víťazné ťaženie Ostrovanov, tí predtým vyhrali deväť zápasov v rade a bodovali v dvanástich dueloch v sérii.

Hviezdili Ovečkin a Chára

Kapitán Washingtonu Alexander Ovečkin strelil gól a pridal asistenciu. Ruský kanonier strelil už 718 gólov a osamostatnil sa na šiestom mieste historickej tabuľky strelcov, keď prekonal legendárneho Phila Esposita (717).

Zahviezdil aj slovenský obranca Zdeno Chára. Dvojmetrový bek v stretnutí ukázal šikovné ruky, korčuliarsku techniku a desaťročia skúseností.

V hre pri zadnom mantineli posadil na zadok kanadského útočníka Jordana Eberleho, ktorý nezvládol šikovné Chárové manévre.

Richard Pánik v zápase nebodoval.

Odoberať Newsletter

(C) Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera