Sobota, 29. jún 2024

Studenič bližšie k premiére v NHL

TASR TASR 31.03.2021

New Jersey Devils povolalo slovenského hokejistu Mariána Studeniča z farmy v AHL do taxi tímu, kde bude čakať na svoju šancu v profilige.

Dvadsaťdvaročný útočník v drese Binghamtonu Devils odohral v tejto sezóne 15 zápasoch s bilanciou dva góly a štyri asistencie. Krídelník, ktorý odštartoval sezónu v Slovane Bratislava, na debut v NHL zatiaľ čaká. Informáciu priniesol portál sportsforecaster.com. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera