Sobota, 25. máj 2024

Ťahúň Canucks Pettersson bude chýbať dlhšie

TASR TASR 31.03.2021

Švédsky hokejista Elias Pettersson si nezahrá ešte niekoľko zápasov. Jeho zranenie je podľa trénera Travisa Greena vážnejšie, než Canucks predpokladali.

Center prvého útoku, ktorý v prvých 26 zápasoch nazbieral 21 bodov (10+11), vynechal 11 duelov pre nešpecifikované zranenie v hornej časti tela. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera