Sobota, 25. máj 2024

Tatar bodoval v piatom zápase po sebe, 70. bitka Cháru

TASR TASR 02.04.2021

Tomáš Tatar bodoval v NHL v piatom zápase za sebou. Dvoma asistenciami prispel k výhre Montrealu v Ottawe 4:1. V 32 vystúpeniach nazbieral 23 bodov (7+16) .

Zdeno Chára pri prehre Washingtonu s NY Islanders odohral 18:32 min, mal dva mínusové body, rozdal šesť “hitov” a pobil sa s Mattom Martinom. Podľa Hockey Fights to bol jeho 70. pästný súboj v NHL. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera