Štvrtok, 23. máj 2024

Nielen góly, aj zmysel pre humor Dávida Pastrňáka stojí za obdiv

Jakub Halák Jakub Halák 10.10.2021
FOTO TASR /AP

Talentovaný český útočník Dávid Pastrňák je veľmi zaujímavý zjav na scéne NHL. Nasledujúce riadky budú zamerané na to, čím ma tento hráč baví.

Obleky

Výraznejšie som si jeho zmysel pre humor začal uvedomovať pri pozorovaní jeho obliekacích návykov. Napríklad obleky volí extravagantné, ako napríklad tento vzor. Klobúk mu závidí aj Indiana Jones.

Zdroj: pinterest.com

Kvetinová fúzia? Nie je problém.

Zdroj: pinterest.com

Motív so snehuliakmi? Ešte, že nie iglu, to by sa Nordiques opäť začali baviť o tom, že im chýba klub. Oprávnene.

Zdroj: pinterest.com

Nebojí sa však použiť aj „mätovú“ zelenú. V tomto, ale vyzerá veľmi dobre. Dokonca má dlhé vlasy, čo nie sú mastné. If you know, who i mean.

Zdroj: pinterest.com

Barbie Girl

Bolo to na Lake Tahoe, kde zvolil dokonalý look z 80-tych rokov pri rozkorčuľovaní. Potom si dal dole okuliare a Flyers padli gate. Prvý a posledný hráč, ktorý dal hat-trick pod holým nebom.

Zdroj: pinterest.com

Na záver večera prišlo jedno skvelé interview. Video sumarizuje všetko, čo sa v ten deň stalo.

Baník

Počas uplynulého leta sa ako rodák z Havířova rozhodol zavítať na „fotbal“ (jak tomu řikají za řekou Moravou). Tiež tam vzniklo jedno krásne video z kotla Baníku, ktoré obsahuje neslušné, ale chytľavé výrazy. Upútavka pre dámy: je tam do pol pása vyzlečený.

Musím povedať, že čo sa týka propagácie ostravského futbalu, urobil maximum.

Vlastná značka

Pred pár dňami predstavil Pastrňák svoju vlastnú značku. Nie je to farmársky produkt, ktorého názov vznikne elegantnou prešmyčkou jedného mäkčeňa v jeho priezvisku, Paštrnák. Naopak využil svoju prezývku „Pasta“ a má vlastnú sadu cestovín. Možno si niekto povie: „Jasné a bohatý zbohatne“. Až na to, že peniaze pôjdu do Dana-Farber Institute na výskum detskej rakoviny.

Jeho hra

Napriek faktu, že nie som fanúšikom Bostonu, tak ma veľmi zaujíma ako sa Dávidovi darí. Jeho hra je fascinujúca. Je to nesporný talent. A ten čuch na góly! Neviem, či poznám nejakého iného Čecha, čo to takto triafal.

Samozrejme aj tento rok je jedným z top 3 kandidátov na najlepšieho strelca súťaže.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera