Piatok, 24. máj 2024

Nominácia Dánska na majstrovstvách sveta v hokeji v Rige

TakUrčitee TakUrčitee 17.05.2021
FOTO TASR/AP

Nominácia Dánska na MS v Rige:

brankári (3): Frederik Dichow (Odense), George Soerensen (Aalborg), Sebastian Dahm (Klagenfurt/ICEHL).

obrancovia (9): Jesper Jensen Aabo (Malmö), Matias Lassen (Malmö), Markus Lauridsen (Malmö), Oliver Lauridsen (Malmö), Phillip Bruggisser (Wolfsburg), Nicholas B. Jensen (Düsseldorf), Emil Kristensen (Schwenningen), Anders Krogsgaard (Bremerhaven), Oliver Larsen (Oskarshamn)

útočníci (15): Matthias Asperup (Herlev), Mathias Bau Hansen (Herning), Nichlas Hardt (Rungsted ), Julian Jakobsen (Aalborg), Jesper Jensen (Frederikshavn), Morten Poulsen (Herning), Felix Scheel (Esbjerg), Niklas Andersen (Bremerhaven), Mikkel Boedker (Lugano), Mathias From (Düsseldorf), Nicklas Jensen (Jokerit Helsinki), Morten Madsen (Timra), Nicolai Meyer (Ässät Pori), Nick Olesen (Södertälje), Frederik Storm (Ingolstadt)

KOMPLETNÝ PROGRAM MS 2021 TU

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera