Piatok, 24. máj 2024

Nominácia Lotyšska na majstrovstvách sveta v hokeji v Rige

TakUrčitee TakUrčitee 17.05.2021
TASR - Pavel Neubauer

Nominácia Lotyšska na MS v Rige:

brankári (3): Janis Kalninš (Jokerit Helsinky), Matiss Edmunds Kivlenieks (Columbus), Ivars Punnenovs (Langnau)

obrancovia (9): Gunars Skvorcovs, Kristaps Sotnieks, Kristaps Zile (všetci Dinamo Riga), Uvis Janis Balinskis, Oskars Cibulskis (obaja Litvínov), Ralfs Freibergs (Třinec), Janis Jaks (Bakersfield), Arturs Kulda (Norimberk), Kristians Rubins (Toronto Marlies)

útočníci (16): Rihards Bukarts, Roberts Bukarts, Lauris Darzinš, Andris Džerinš, Martinš Dzierkals, Miks Indrašis (všetci Dinamo Riga), Mikelis Redlihs (Olimp Riga), Rodrigo Abols (Örebro), Oskars Batna (Anglet), Maris Bičevskis (Mladá Boleslav), Kaspars Daugavinš (Podolsk), Martinš Karsums (Krefeld), Ronalds Keninš (Lausanne), Renars Krastenbergs (Villach), Rihards Marenis (Kiruna), Gints Meija (Linec)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera