Štvrtok, 25. júl 2024

Nominácia Nemecka na majstrovstvách sveta v hokeji v Rige

TakUrčitee TakUrčitee 16.05.2021
FOTO TASR/AP

Nominácia Nemecka na MS v Rige:

brankári (3): Felix Brückmann (Mannheim), Mathias Niederberger (Eisbären Berlín), Niklas Treutle (Norimberk),

obrancovia (9): Dominik Bittner (Wolfsburg), Marcel Brandt (Straubing), Jonas Müller (Eisbären Berlín), Moritz Müller (Kolín nad Rýnom), Marco Nowak (Düsseldorf), Fabio Wagner (Ingolstadt), Leon Gawanke (Manitoba), Korbinian Holzer (Jekaterinburg), Moritz Seider (Rögle),

útočníci (15): Markus Eisenschmid, Nicolas Krämmer, Stefan Loibl, Matthias Plachta (všetci Mannheim), Marcel Noebels, Leonhard Pföderl, Lukas Reichel (všetci Eisbären Berlín), Maximilian Kastner, John-Jason Peterka (obaja EHC Mnichov), Frederik Tiffels (Kolín nad Rýnom), Andreas Eder (Straubing), Daniel Fischbuch (Düsseldorf), Lean Bergmann (San Jose Sharks), Tom Kühnhackl (Bridgeport), Tobias Rieder (Buffalo).

KOMPLETNÝ PROGRAM MS 2021 TU

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera