Piatok, 24. máj 2024

Nominácia Talianska na majstrovstvách sveta v hokeji v Rige

TakUrčitee TakUrčitee 17.05.2021
FOTO TASR/AP

Nominácia Talianska na MS v Rige:

brankári (3): Davide Fadani (Lugano), Justin Fazio (Bolzano), Damian Clara (Salzburg jun.),

obrancovia (8): Alex Trivellato (Västerås), Sebastiano Soracreppa (Thurgau), Peter Spornberger (Freiburg), Lorenzo Casetti (Asiago), Stefano Marchetti (Asiago), Gregorio Gios (Fassa), Daniel Glira (Pusteral – Val Pusteria), Phil Pietroniro (Cortina),

útočníci: (14) Peter Hochkofler (Salzburg/ICEHL), Alex Petan (Fehérvár/ICEHL), Anthony Bardaro (Bolzano/ICEHL), Ivan Deluca (Bolzano/ICEHL), Daniel Frank (Bolzano/ICEHL), Luca Frigo (Bolzano/ICEHL), Stefano Giliati (Bolzano/ICEHL), Angelo Miceli (Bolzano/ICEHL), Simon Pitschieler (Bolzano/ICEHL), Markus Gander (Vipiteno), Raphael Andergassen (Pusteral – Val Pusteria), Marco Magnabosco (Asiago), Marco Rosa (Asiago), Thomas Galimberti (Appiano)

KOMPLETNÝ PROGRAM MS 2021 TU

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera