Piatok, 24. máj 2024

Nominácia USA na majstrovstvách sveta v hokeji v Rige

TakUrčitee TakUrčitee 13.05.2021
SITA/AP Photo

Nominácia USA na MS v Rige:

brankári (3): Jake Oettinger (Dallas/NHL), Cal Petersen (Los Angeles/NHL), Anthony Stolarz (Anaheim/NHL)
      
obrancovia (9): Adam Clendening (Cleveland/AHL), Matt Hellickson (Binghamton/AHL), Zac Jones (NY Rangers/NHL), Connor Mackey (Calgary/NHL), Matt Roy (Los Angeles/NHL), Ryan Shea (Texas/AHL), Matt Tennyson (New Jersey/NHL), Chris Wideman (Nižnij Novgorod/KHL, Rus.), Christian Wolanin (Los Angeles/NHL)
      
útočníci (14): Justin Abdelkader (Zug/Švaj.), Matthew Beniers (University of Michigan/NCAA), Colin Blackwell, Kevin Rooney (obaja NY Rangers/NHL), Brian Boyle (bez zmluvy), Sasha Chmelevski, Ryan Donato, Kevin Labanc (všetci San Jose/NHL), Jack Drury (Växjö/Švéd.), Conor Garland (Arizona/NHL), Trevor Moore (Los Angeles/NHL), Jason Robertson (Dallas/NHL), Eric Robinson (Columbus/NHL), Tage Thompson (Buffalo/NHL)

KOMPLETNÝ PROGRAM MS 2021 TU

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera