Piatok, 29. september 2023

Novinka: Report Braňa Rapáča (podcast)

TakUrčitee.sk

Hokejista Slovana Bratislava Braňo Rapáč vám prináša prvý diel Reportu. Podcastu, ktorý vám bude prinášať pravidelne na TakUrčitee.sk.

Report Braňa Rapáča

V pilotnej epizóde rozoberá úžasnú streleckú sezónu snajpera Popradu Marcela Haščáka, ktorý sa blíži ku gólu na zápas, ale aj nárast počtu talentovaných mladíkov v extralige, či ďalšie aktuálne veci.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera