Sobota, 25. máj 2024

Novým GM hokejovej reprezentácie Oto Haščák

TakUrčitee TakUrčitee 30.03.2021

Novým generálnym manažérom slovenskej hokejovej reprezentácie sa stal Oto Haščák. Dnes o tom novinárov informoval na tlačovej konferencii Miroslav Šatan, prezident SZĽH.

Zároveň oznámili program reprezentácie pred majstrovstvami sveta v Lotyšsku. Tréner Ramsay začne prípravu s desiatimi hráčmi po Veľkej noci v Piešťanoch.


Slovenský národný tím v kúpeľnom meste okrem prípravy absolvuje aj prípravné zápasy v rámci Kaufland Cupu a dvojzápas proti Nemecku.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera