Nedeľa, 26. máj 2024

Pozvánka: Hokejová republika pred MS

DoubleStar Šport bar

Priatelia, kamaráti, fanúšikovia TakUrčitee podcastu. Ako ste isto (ne)zistili, podcasty v tomto roku pribúdali zatiaľ skôr sporadicky. Tomu je ale čestné slovo koniec!

Prvá verejná nahrávka

Už vo štvrtok 25. apríla, teda deň pred prvým z dvoch zápasov národného tímu proti Čechom, sa vyberieme s podcastovým mikrofónom premiérovo medzi vás.

Konkrétne do nového Double Star Šport baru v Bratislave. Vstup je voľný, rezerváciu stola si môžete vybaviť TU.

Od 19:00 budeme nahrávať TakUrčitee Podcast po prvýkrát na verejnosti. Téma je jasná – Hokejová republika pred MS.

Hostia rovnako zaujímaví. Tomáš Prokop z denníka Šport je pravidelným hosťom a Pavol Gašpar, hlavný hokejový komentátor RTVS je tak povediac televíznym hlasom národného tímu.

Event môžete vidieť na Facebooku.

Ja sa na zážitok teším a vy si ho nenechajte ujsť. Vidíme a počujeme sa už vo štvrtok!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera