Sobota, 29. jún 2024

Prečo nie je Zvolen favoritom finále a ako sa z hokejistu stal televízny novinár?

TASR - Henrich Mišovič

Telovýchovný vedúci a Daniel Rzavský, ešte nedávno hráč extraligovej Nitry a dnes športový redaktor TA3 spolu rozoberajú finálovú sériu Tipos extraligy.

TakUrčitee Podcast, Ep. 103

Prečo je Zvolen taký dominantný a zároveň nie je veľkým favoritom finále? Ktorá trénerská zostava je progresívnejšia? A ktorí z talentovaných mladíkov má pred sebou najlepšiu budúcnosť?

V druhej časti po rozprávaní o spomienkach na MS U18, ktoré aj teraz prebiehajú v Amerike bez slovenskej účasti sa dozvieme, ako sa podarilo ligovému hokejistovi tak rýchlo naštartovať kariéru v médiách. 

TakUrčitee Podcast môžete počúvať na Spotify, iTunes, aj Google Podcastoch. Sledujte, komentujte a pridávajte hodnotenia podľa vlastného uváženia.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera