Piatok, 24. máj 2024

Proti dnešnému Slovensku by sme si ani neťukli, hovorí majster sveta Richard Lintner

FOTO TASR - Lenka Krošláková *** Local Caption *** Štiavnièky

Keby sa majstri sveta v Goteborgu vrátili v čase a v najlepšej forme by sa postavili dnešnej reprezentácii, ani by si vraj neťukli. Aspoň tak hovorí o tom, ako sa za takmer dvadsať rokov hokej zmenil Richard Lintner, jeden z členov zlatého tímu Jána Filca.

Richard Lintner v TakUrčitee

Čo hovorí bývalý televízny komentátor na tínedžerov, ktorí získavajú skúsenosti na šampionáte? A čo očakáva od štvrťfinále a prečo by sme s Američanmi mohli hrať o postup do úplného záveru zápasu?

Okrem toho bola diskusia s Telovýchovným vedúcim aj o Švédsku, ktoré zažíva obrovské sklamanie z historického predčasného vypadnutia. A na záver prišlo aj na televízny projekt, ktorý Citrón počas majstrovstviev sveta odpremiéroval.

Pozrite si celý rozhovor v HNtelevízii.

Viac článkov o MS 2021 nájdete TU

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera