Pondelok, 20. máj 2024

Puck Futin, kúpte si puk a pomôžete deťom na Ukrajine

Jakub Halák Jakub Halák 10.03.2022
Foto: TASR/AP Photo/Nick Wass

To, čo sa deje posledné dni za našou východnou hranicou nie je ľahostajné nikomu. Napadnúť suverénnu krajinu v 21. storočí? To fakt?

Rusi zaútočili na Ukrajinu skutočnými zbraňami, rozhodli sa hrať vojenskú presilovku a zabíjajú skutočných ľudí namiesto hokejovej šajby do vinklov. Najhoršie je, že osoby za agresiu zodpovedné sa smejú zo svojich úkrytov. Lenže – ja som ich videl hrať hokej. Obidvaja politici zneužívajú nádhernú hru na dosiahnutie pofidérnych cieľov. Z tohtoročných majstrovstiev sveta ich reprezentáce už vylúčili, zaslúžene.

Postoj je dôležitý

Naši kamaráti z Kompot.sk sa k situácii postavili originálnym spôsobom. Prostredníctvom dôvtipnej slovnej hračky vyjadrili jednoznačný a dôležitý postoj. Rozhodli sme sa k nim pridať a podporiť ho.

Bodaj by jediné strely padali do bránok po ranách hokejkami do pukov.

Magna na Ukrajine

Zisk z predaja pôjde charitatívnej organizácii Magna na Ukrajine. Magna roky pomáha v oblasti poskytovania medicínskej starostlivosti o deti v krajinách postihnutých epidémiami, živelnými pohromami a vojnami. Špeciálne v časoch, keď sa agresor rozhodol bombardovať detskú nemocnicu.

Všetci stojíme pred unikátnou možnosťou kúpy zaujímavej a raritnej hokejovej relikvie. Navyše pomôžeme deťom, ktorých jediné nešťastie je, že žijú v krajine, ktorú napadol jej vlastný sused. Nehovoriac o tom, že v budúcnosti môže byť ten sused aj našim susedom.

Zle jazyky tvrdia, že nasledujúe video vzniklo, keď ten Rus prvýkrát videl náhľad toho puku. Doslova pobozkal koberec.

A kto vie, možno sa s ním jedného dňa odohrá aj skutočný hokejový zápas. Lepšie by bolo, keby sa nemusel a keby sa tá nezmyselná vojna skončila čím skôr.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera