Pondelok, 22. júl 2024

Report Braňa Rapáča: Možná zostava Slovenska na ZOH v Pekingu a Michal Chovan, útočník HC Košice

TASR - Milan Kapusta

V druhej epizóde Reportu, podcastu Braňa Rapáča na takurcitee.sk rozoberal známy hokejista nielen aktuálne dianie v slovenskom hokeji, ale rok pred olympiádou v Pekingu ponúkol, ako by mohla vyzerať prípadná zostava Slovenska (00:47).

Report Braňa Rapáča, S01E02

V diskusii privítal aj hviezdu extraligy a jedného z najkreatívnejších slovenských hokejistov, útočníka HC Košice Michala Chovana (41:00).

Viac hokejových článkov

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera