Sobota, 25. máj 2024

Slováci začnú prípravu na MS2021 v Piešťanoch s 9 hráčmi

TASR TASR 01.04.2021

Slovenskí hokejoví reprezentanti sa od 7. apríla stretnú v Piešťanoch na prvom tréningovom kempe pred začiatkom MS v Rige.

Na prvý dobrovoľný kemp nominoval tréner 7 korčuliarov a dvoch brankárov: Denis Godla, Filip Belányi, Marek Ďaloga, Martin Bucko, Martin Chovan, Patrik Koch, Adam Liška, Dávid Buc a Martin Faško-Rudáš. (TASR, redakcia)

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera