Nedeľa, 19. máj 2024

Spektakulär Hrivík! Kráľ kanadského bodovania švédskej ligy sa so základnou časťou rozlúčil parádnym gólom

TASR - Michal Svítok

Hokejisti Leksandu zvíťazili v pondelkovom zápase švédskej ligy na domácom ľade nad Malmö 4:1. Jeden gól si pripísal na konto slovenský útočník Marek Hrivík.

Bod číslo 51 vo veľkom štýle

Svojim štrnástym gólom v ligovom ročníku pomohol slovenský útočník Leksandu ukončiť základnú časť víťazstvom. Jeho tímu patrí v súťaži tretie miesto, vo štvrťfinále playoff si ešte musia počkať na súpera.

Marek Hrivík je na čele poradia kanadského bodovania celej súťaže. Priamo sa podieľal na takmer presnej tretine gólov, ktoré Leksand v základnej časti strelil. Zo 156 ich buď strelil, alebo prihral na 51.

Posledný gól v základnej časti bol skutočne lahôdkou. 29-ročný slovenský reprezentant si puk zobral vo vlastnej tretine a potom sa začal krásny hokejový slalom.

Ako hovoria Švédi, spektakulär!

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera