Štvrtok, 25. júl 2024

Súťaž: Koľko bodov získa v skupine Slovensko?

Nedori Nedori

Priatelia, kamaráti. Čo by to boli majstrovstvá sveta v hokeji bez súťaže? No boli by to majstrovstvá sveta v hokeji, ale bez súťaže. To ale v žiadnom prípade nechceme! Tak sme pre vás jednu pripravili.

Ak uhádnete počet bodov, ktoré získa Slovensko v košickej skupine A, budete v hre o jednu, jedinú a unikátnu výhru. Hokejový dres a s ním fľašu dobrého Jägermeistera.

Hlasovanie uzavrieme v piatok 17. mája o 16:00.

Pred zápasmi o medaily poteší, čo poviete?

A ešte článok o hokejovej reklame z kampane Meistrovstvo, z ktorých mrazí.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera