Sobota, 18. máj 2024

TakUrčitee NHL Bracket Challenge 2021

Jakub Halák Jakub Halák 14.05.2021
SITA/AP Photo

Sezóna sa so sezónou zišla a ako každý iný rok, je načim Bracket Challenge na stránkach najlepšej hokejovej ligy vyplniť. Dôvod je jasný, chcem vyhrať Daewoo Tico s turbom.

TakUrčitee NHL Bracket Challenge 2021

Princíp je rovnaký, ako býval v minulosti. Vy vyplníte svojho pavúčika tipmi a pridáte ho do našej dobre stráženej súťažnej skupiny. Heslo “takurcitee”.

Že som prípad viem, ale za svoje názory sa nehanbím. Viac informácii v priložených printscreenoch.

Áno, verím Čokoládu.

Aké sú Vaše predikcie? Najlepší vyhrá merch obľúbeného klubu. Hráme TU.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera