Nedeľa, 26. máj 2024

Takurčitee NHL Playoff Challenge 2019: Víťazi

SITA/AP Photo

Ani nie pred 100 dňami sme vyhlásili TakUrčitee NHL Playoff Challenge 2019. Tipovačku hokejového playoff najlepšej ligy na svete. Odvtedy sa čo-to v svete stalo.

St. Louis Champions

V prvom kole vypadli najvyššie nasadení v každej časti pavúka, Nashville, Calgary, obhajcovia z Washingtonu a najmä Tampa Bay. Veľa hráčov tak mohlo rovno presmerovať svoju pozornosť na majstrovstvá sveta v Košiciach a Bratislave.

Nakoniec sa do finále dostali Boston s troma Slovákmi v zostave a jedným na ľade a St. Louis. Finálový príbeh stál za to, najmä hráči a fanúšikovia Blues o ňom budú rozprávať ešte deťom svojich detí.

Nováčik v bránke, víťazný siedmy zápas na ľade súpera, cesta hráčov Blues za Stanley Cupom bola epická. Tím bol v januári posledný v celej súťaži, prišiel nový tréner a zvyšok je krásna kapitola v histórii NHL.

A víťazmi sa stávajú…

Aj naša hra spoznala víťaza. Najlepšieho pavúka v TakUrčitee NHL Playoff Challenge 2019 nakreslil hráč pod prezývkou Bonzai. Blahoželáme! Vyhráva dres obľúbeného tímu.

Poprosím teda napísať email na bohumil@takurcitee.sk. Do začiatku novej sezóny NHL musia byť výhry nielen doručené, ale už aj aspoň trochu obnosené.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera