Sobota, 25. máj 2024

TakUrčitee Podcast, Ep. 96: Darina Vymětalíková

SITA/AP Photo/John Locher

Darina Vymětalíková je známou tvárou Českej televízie, jej hokejovej redakcie. Dlhé roky naháňa s mikrofónom hokejistov, ktorí jej odpovedajú na otázky nielen počas zápasov, ale aj v štúdiách ČT Sport. Prijala pozvanie do najnovšieho TakUrčitee Podcastu.

Moment novej sezóny NHL

Jednou z otázok bola aj tá na obľúbený moment novej sezóny NHL. Ja som svoj zažil v jedno ráno, keď Vegas Golden Knights otočili zápas proti Anaheimu v jeho úplnom konci aj vďaka obľúbencovi hostky podcastu, Marc-Andre Fleurymu.

Nakoniec Darina prezradila hneď niekoľko momentov, ktoré zaujali ju.

MS 2011 aj práca v Českej televízii

S Darinou sme sa rozprávali o majstrovstvách sveta 2011, ktoré sa možno vrátia do Bratislavy aj o tom, ako sa zmenila práca s hokejistami za tie roky. A v neposlednom rade aj o tom, ako sa dá skĺbiť práca televíznej redaktorky s rodinou.

Celý podcast si môžete vypočuť ako obyčajne na SoundCloud, iTunes, Spotify a tak ďalej…

Ďalšie texty o hokeji

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera