Sobota, 25. máj 2024

TakUrčitee Podcast: O hokeji s Rasťom Konečným

SITA/Ivan Fleischer

Bývalý hokejista a v súčasnosti televízny komentátor Rasťo Konečný v prvom novoročnom TakUrčitee podcaste hovorí o verejnej diskusii po MS U20, ktoré sa nedávno skončili v Česku.

TakUrčitee Podcast, Ep. 90

Ako pracovník hokejového zväzu vidí, o čo sa v slovenskom hokeji snažíme a ako sa nastavujú procesy a vzťahy na všetkých úrovniach. Ako dlho to bude trvať? Kedy môžu fanúšikovia reálne očakávať viditeľnú zmenu? A čo preto musíme urobiť my všetci?

V druhej časti podcastu sa Telovýchovný vedúci pýta na Tipsport ligu pred playoff a na hráčov, ktorých stojí za to si všímať.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera