Sobota, 13. apríl 2024

Viac hráčov na ľade ako výhier v sezóne. Hokejisti Buffala striedali naraz desiati

SITA/AP Photo/Jeffrey T. Barnes

Hokejisti Washingtonu so slovenským obrancom Zdenom Chárom zvíťazili v noci na sobotu v zámorskej NHL na ľade Buffala 4:3 a vrátili sa na čelo Východnej divízie.

Gólom a asistenciou sa na výhre podieľal obranca Justin Schultz, Brenden Dillon mal bilanciu 1+1.

Gól strelil aj Alexander Ovečkin, pre kapitána Capitals to bol 727. gól v kariére a už iba štyri mu chýbajú, aby sa v historickej tabuľke strelcov vyrovnal piatemu Marcelovi Dionneovi.

Tragická sezóna pre šable

Hokejisti Buffala prežívajú nevydarenú sezónu a zbierajú jednu prehru za druhou. V zápase s Washigtonom predviedli kuriózne zlé striedanie, v jednu chvíľu mali na ľade až desať korčuliarov.

“Je ich tam veľmi veľa3, 4, 5, 6, 7, 8,“ glosoval televízny komentátor.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať. „Viac mužov na ľade, ako výhier v sezóne,” komentovali vystúpenie Buffala Sabres fanúšikovia.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera