Pondelok, 15. apríl 2024

Vybičovanú sériu s Nitrou budem brať osobne, hovorí útočník Slovana Branislav Rapáč

TASR - Pavel Neubauer

V jubilejnej stej epizóde prvého slovenského športového podcastu sú hosťami Telovýchovného vedúceho Braňo Rapáč, útočník Slovana Bratislava a Tomáš Prokop z Denníka Šport.

TakUrčitee Podcast, Ep. 100

Hostia sa obzerajú za základnou časťou Tipos extraligy, vyzdvihujú mladých šikovných hokejistov, ktorí dostali príležitosť a pozerajú sa smerom k playoff.

Slovan Bratislava, za ktorý Braňo hrá, nastúpi proti jeho bývalému klubu z Nitry. O tom, že v sérii nebudú chýbať emócie aj bez prítomnosti divákov, útočník belasých nepochybuje.

Odoberajte TakUrčitee Podcast na Spotify, iTunes, alebo v Google Podcastoch.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera