Nedeľa, 30. jún 2024

Majstrom sveta v slalome Nór Foss-Solevaag

TASR TASR 21.02.2021

Nórsky lyžiar Sebastian Foss-Solevaag zdolal o 21 stotín sekundy Rakúšana Adriana Pertla a získal titul majstra sveta v slalome v Cortina d’Ampezzo. Treítí skončil Henrik Kristoffersen s odstupom 0,46 s.

Dvadsaťdeväťročný Foss-Solevaag len v januári v rakúskom Flachau vyhral prvýkrát vo svetovom pohári. Na MS získal druhé zlato, bol súčasťou víťazného nórskeho tímu.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera