Pondelok, 20. máj 2024

Petra Vlhová pri premiére v novom ročníku SP tretia

Petra Vlhová skončila v prvých pretekoch Svetového pohára v novej sezóne tretia. Na ľadovci v rakúskom Söldene si po šiestom mieste v prvom kole polepšila v druhom a skončila rovnako ako pred rokom na pódiu pre najlepších.

Obhajkyňa Veľkého krištáľového glóbusu vyťažila z výborného vstupu do druhej jazdy, keď výborne zajazdila prvý úsek trate obrovského slalomu.

Rýchlejšie v celkovom súčte dvoch jázd boli len Mikaela Shiffrinová a Lara Gutová-Behramiová. Američanka po skvelej jazde v druhom kole porazila Vlhovú o vyše 1,3 sekundy a nakoniec o 0,14 sekundy aj Švajčiarku, ktorá vyhrala prvé kolo.

Svetový pohár pokračuje na rovnakom mieste v nedeľu. Preteky znova odvysiela Dvojka RTVS.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera