Sobota, 25. máj 2024

Petra Vlhová v obrovskom slalome zatiaľ druhá

TakUrčitee TakUrčitee 07.03.2021

Petra Vlhová je po prvom kole obrovského slalom v rámci svetového pohára v Jasnej druhá.

Na prvom mieste je Američanka Mikaela Shiffrinová s náskokom 0,16 sekundy. Tretia Poľka Maryna Gasienicová-Danielová stráca na líderku 44 stotín. Lara Gutová-Behramiová, ktorá je prvá v priebežnom celkovom hodnotení svetového pohára, je až 14.


Petre drží v Jasnej palce aj reprezentačný kolega. Adam Žampa robí počas víkendu svetového pohára žien predjazdca. Na nízkotatranské stredisko má dobré spomienky, v roku 2015 v Jasnej vyhral preteky Európskeho pohára.

Vyhrať Európsky pohár je jeden zo snov v kariére. Vyhrať ho doma je “brutálne”. O to viac by som Petre prial, aby dnes vyhrala. Včera bola druhá. Je to super výsledok byť druhý na svete, ale viem, že chcela vyhrať a verím, že sa jej to dnes podarí. V tréningu jazdí dobre. Je doma, bude si veriť. Dnes jej verím,” povedal lyžiar, ktorý na nedávnych majstrovstvách sveta skončil v obrovskom slalome na na výbornom ôsmom mieste.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Minúta po minúte

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera