Štvrtok, 23. máj 2024

Euríčko na NFL: Aaron Rodgers vs Russel Wilson, alias vojna maródov

Foto: SITA/AP

Aaron Rodgers bol v sobotu neskoro večer aktivovaný, keďže Covid má úspešne za sebou. Russel Wilson si zázračne vyliečil prostredník na pravej ruke. Šlágru nedeľného programu NFL nestojí nič v ceste.

Euríčko na Week 10

Len či to bude šláger ako by mal pôvodne byť, nevieme. Rodgers bol mimo tímu Packers jeden a pol týždňa, len v sobotu sa mohol k mužstvu pripojiť. Wilson mal pôvodne chýbať mesiac, či možno aj dva. Nakoniec vynechal len tri zápasy a pokúsi sa resuscituovať šance Seattlu na playoff.

Po šokujúcich výsledkoch z minulého týždňa sa viacerí dnes pokúsia na ne zabudnúť. Napríklad Dallas Cowboys, či Buffalo Bills potrebujú poraziť slabších súperov, lebo prehrať proti takým dva zápasy po sebe by mohlo otriasť dobre rozbehnutou sezónou u oboch.

V televízore uvidíme najprv zápas Patriots proti Browns. Tých už opustil Odell Beckham Jr., kedysi rozdielový receiver sa presťahoval do Los Angeles,

Week 10DenisVladoMartin
DAL – ATLDALDALDAL
IND – JAXINDINDIND
NYJ – BUFBUFBUFBUF
NEP – CLENEPNEPCLE
TEN – NONOTENTEN
PIT – DETPITDETPIT
WFT – TBTBTBTB
ARI – CARCARARIARI
LAC – MINMINLACLAC
DEN – PHIDENisDENDEN
GB – SEAGBGBSEA
LVR – KCKCLVRKC
Sezóna67:5169:4968:50
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera