Štvrtok, 27. jún 2024
NFL

Euríčko na NFL: Ako na Nový rok, …

Foto: SITAPAP Photo/Frank Franklin II

Novoročný televízny program je dnes večer hádam každému fanúšikovi fubalu jasný. NFL má na programe predposledné kolo základnej časti.

Kto musí a kto môže

V pavúku turnaja o SuperBowl zostáva ešte niekoľko voľných miesteniek. V NFC poznáme zo siedmich účastníkov štyroch. Philadelphia Eagles, Dallas Cowboys, Minesotta Vikings a San Francisco 49ers majú playoff isté. Nepoznáme víťaza divízie NFC South, ním sa ešte môžu stať Tampa Bay Bucs, Carolina Panthers a aj New Orleans Saints. O dve divoké karty sa snažia Detroit Lions, Green Bay Packers, Washington Commanders, New York Giants a Seattle Seahawks. Polovica divízie má o čo hrať.

V konferencii AFC sú dnu už piati. Kansas City Chiefs, Buffalo Bills, Cincinnati Bengals, Baltimore Ravens a LA Chargers. Pridá sa víťaz zápasu o týždeň v nedeľu, Jacksonville Jaguars – Tennessee Titans o majstra AFC South. Posledný lístok na divokú jazdu si štikne niekto zo zvyšných členov AFC East. New England Patriots, Miami Dolphins aj NY Jets ešte majú šancu. Teoreticky nie sú eliminovaní ani Pittsburgh Stelers a Las Vegas Raiders, u nich hovoríme ale o teoretickej možnosti, že by sa mohli prešmyknúť.

Euríčko na Week 17

Šláger kola sa hrá až v noci na utorok, Bengals – Bills o čo najlepšie nasadenie do turnaja. Dnes sú kľúčovými zápasy Patriots – Dolphins, Seahawks – Jets, aj Bucs – Panthers. Je z čoho vyberať.

V redakcii TakUrčitee dúfame, že sa prienik do playoff podarí aspoň jednému z trojice Jets, Giants, Lions. Dnes nepochybujeme, že vyhráme.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera