Štvrtok, 23. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Ani sneh ich nezastaví

Foto: SITAPAP Photo/Adrian Kraus, File

Martin u nás neprišiel na bielom koni a v Amerike navyše ani nepoznajú koncept menín. Namiesto toho na severe štátu New York poriadne nasnežilo. Ako poriadne? Zo dva metre čerstvého prašanu za jeden deň. Jeden zápas sa dostal do priameho ohrozenia. Buffalo Bills hrajú dnes doma.

Z Buffala do Detroitu

Prechodným domovom sa hráčom Bills stane krytý štadión v Detroite. Miestni Lions hrajú v New Yorku proti Giants, ten zápas unikátna snehová búrka nepresunula. Hráči Buffala sa ale najprv museli dostať na letisko. Nebolo to pre viacerých vôbec jednoduché. Sociálne siete sú plné videí, ako im susedia pomáhajú frézovať sneh, vozia ich na snežných skútroch a podobne. Bills Mafia, ako sa fanúšikovia nazývajú, sa ukázala v najlepšom svetle.

Bills možno zmena príde vhod. Posledné dva zápasy prehrali – najprv proti Jets a minulú nedeľu v krásnom zápase roka aj doma proti Minesotte. Browns ešte bez DeShauna Watsona by mohli byť stráviteľným súperom. Buffalo musí v nabitej AFC East držať prekvapivo krok, všetky štyri tímy majú viac výhier ako prehier a myslia na playoff.

Euríčko na Week 11

Martin Ferianec sa ujal vedenia v TakUrčitee celoročnej tipovačke nedeľného programu. Vedenie nechce pustiť, aj minulý týždeň sa mu darilo.

Dnešné top zápasy sa konajú na štadióne Patriots – tam prídu Jets. V Minesotte privítajú miestni Dallas Cowboys a v noci bude derby v AFC West, Chargers vs Chiefs.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera