fbpx
pondelok, 25. januára 2021
Washington Redskins
SITA/AP Photo/Mark Tenally
NFL

Euríčko na NFL: Bitka najhorších

Ďalší zápas v Londýne (Panthers – Bucs na Tottenhame), súboj mladých QB súčasnosti (Chiefs – Texans), ale aj pravdepodobne najhorší zápas ročníka. To všetko na fanúšikov NFL čaká dnes popoludní a večer. Sport TV žiaľ musela uprednostniť eurofutbal, preto v televízore uvidíme o zápas menej.

NFL sa začína až po 22

Niekto vyhrať musí

Šiesty hrací týždeň bude prvým, v ktorom si premiérovú výhru v ročníku zapíše jeden z dvoch najhorších tímov ligy. Miami Dolphins hrajú doma proti Washingtonu Redskins. Tí prídu na Floridu už s novým trénerom, keďže Jay Gruden sa musel po prehre s Patriots minulý týždeň porúčať.

Miami má celkom úmyselne najhorších hráčov, sú v prestavbe a o rok chcú skutočného QB z draftu. Podriadili tomu všetko, poslali preč borcov, čo za niečo stáli a draftovať budú tak často, že až. Washington je tiež bez výhry a nádeje, akurát oni to tak nemysleli.

S novým trénerom si môžu akurát tak pohoršiť pozíciu na drafte na budúci rok. Asi sa im to aj podarí, najmä ak dnes vyhrajú. Ten zápas môže byť unikátny a skončiť pokojne aj skutočným futbalovým výsledkom, 0:0.

Euríčko na Week 6

Martin sa dostal po dvoch lepších týždňoch do trháku. Ide o prekvapenie porovnateľné s aktuálnymi výsledkami jeho Lions. Tí sa v najsilnejšej divízii NFC North držia na dosah prvého miesta, v noci na utorok sa postavia proti Green Bay Packers.

Dnes veríme všetci tímom z Baltimore, Kansas City, Washingtonu, Dallasu aj Chargers. Ostatných sedem zápasov tak jednoznačne nevidíme. A vy ako?

Week 6DenisVladoMartin
Bucs – PanthersBucsBucsPanthers
Ravens – BengalsRavensRavensRavens
Browns – SeahawksSeahawksBrownsSeahawks
Jags – SaintsJagsSaintsSaints
Chiefs – TexansChiefsChiefsChiefs
Dolphins – RedskinsRedskinsRedskinsRedskins
Vikings – EaglesVikingsVikingsEagles
Cardinals – FalconsFalconsFalconsCardinals
Rams – 49ersRams49ersRams
Broncos – TitansBroncosTitansTitans
Jets – CowboysCowboysCowboysCowboys
Chargers – SteelersChargersChargersChargers
Week 55-85-88-5
Sezóna35:3236:3139:28