Štvrtok, 27. jún 2024
NFL

Euríčko na NFL: Diétnemu týždňu vládne zápas frustrovaných

Foto: SITA/AP Photo/Don Wright

Až šesť tímov NFL má deviatu hraciu nedeľu voľnú. Uprosted sezóny sa prázdny víkend hodí, no fanúšikom vznikol v kalendári trochu diétny víkend. Bez vysloveného šlágra mužstiev, ktoré by boli v prima forme.

Zápas frustrovaných

Namiesto toho si to dnes v Tampe rozdajú dvaja asi najviac frustrovaní zástupcovia konferencie NFC. Domáci Bradyovci aj obhajcovia titulu z Los Angeles hrajú ďaleko za očakávaniami, ktoré pred sezónou propagovali hovoriace hlavy v médiách. Tom Brady má toho na pleciach viac, než dosť – po sto rokoch sa rozvádza so slávnou manželkou, klubu sa nedarí a tak sa špekuluje, či a kedy sa na to celé vietečo.

Rams si cestu za obhajobou tiež predstavovali inak. Obrana nehrá tak dobre, ako zvykla, nedarí sa im tlačiť súperových quarterbackov. Útok nespolupracuje, lebo veď okrem Kuppa nemá Matthew Stafford k dispozícii veľa talentu. Výsledkom sú v polovici sezóny nepriaznivé zápasové skóre pre oboch. Kto dnes prehrá, bude môcť ambície asi aj zabaliť.

Euríčko na Week 9

Giants majú dnes voľno, Lions aj Jets hrajú doma proti favoritom divízií. Green Bay je ale zrelé na porážku, ani do uzávierky trejdov nepriniesli Rodgersovi do tímu receivera, ktorému by mohol prihrávať s väčšou dôverou. Lions síce prehrávajú zápas od zápasu, po návrate zranených hráčov do ofenzívy by ale mohli byť znova schopní dosiahnuť na vyše dvadsať bodov. Proti slabnúcemu útoku Packers by to aj mohlo stačit.

Jets sa minulý týždeň poriadne strelili do nohy. Pick-6 a vedenia 17:3 zrušili rozhodcovia keď (správne) odpískali faul na quarterbacka Patriots a mladý Zack Wilson sa rozhodol, že bude hádzať loptu súperom. Trikrát potešil obranu Pats a Jets prehrali zápas, ktorý mali vyhrať. Dnes to ľahšie nebude, Bills dominujú súťaži a čaká sa jasná záležitosť.

Ostatné zápasy, nech sa páči, nasledovne.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera