Štvrtok, 27. jún 2024
NFL

Euríčko na NFL: Dnešné tipy len stručne. Aj tak je nedeľa plná favoritov

SITA/AP Photo/Mark LoMoglio

Siedmy hrací týždeň pokračuje základná časť NFL. Pre krátkosť času dnes len stručne.

Všade samí favoriti

Až v deviatich prípadoch z dvanástich sme sa tentokrát zhodli. Dnešnej ponuke dominujú favoriti. Znamená to len jedno, dočkáme sa prekvapení. Ide len o to, komu sa podarí nachytať papierovo lepšieho nepripraveného.

Euríčko na Week 7

Vidíme to nasledovne: Baltimore ďalší tesný zápas neprehrá, Carolina po výpredaji na Tampu (ani na iných) mať nebude. Bengals potvrdia zlepšujúcu sa formu a Dallas oslávi návrat QB Daka Prescotta výhrou. Green Bay predsa nemôže prehrať vo Washingtone, ani Vegas Raiders doma s Houstonom. Chargers aj Miami potvrdia domáce úlohy favoritov a San Franciscu nepomôže proti Chiefs ani príchod trejdovaného Christiana McCaffreyho.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera