Sobota, 25. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Dobiehanie

SITA/AP Photo/Don Wright

Už len päť hracích týždňov zostáva do konca základnej časti NFL. Liga robí všetko preto, aby sa odohrali všetky zápasy. Preto s termínmi v posledných dvoch týždňoch šachovali, ako sa len dalo.

Až do utorka

Výsledkom je, že trináste kolo je natiahnuté od dnes až do utorka. Štvrtkový zápas Baltimore Ravens presunuli na noc na stredu, kvôli neskorej dohrávke minulého týždňa. Ravens relatívne tesne prehrali v Pittsburghu v stredu popoludní.

Aj neporazení Steelers majú pôvodne dnešný zápas preložený. Proti Washingtonu nastúpia v pondelok podvečer ich času. A v noci nášho. Spomedzi všetkých, ktorým sa Covid ako-tak vyhýba, sú práve Steelers klubom najviac postihnutým zmenami termínov.

Nezdá sa ale, že by im to ale ktovieako prekážalo. Stále neprehrali, hoci výkonmi až tak neoslňujú.

Euríčko na Week 13

Dnešný program je aj tak nabitý dvanástimi zápasmi. V televízoroch uvidíme Tennessee vs Cleveland, dôležitý duel o playoff. Hostia prekvapivo prehrali len tri zápasy z jedenástich, výhrou by sa posunuli na prah vyraďovačky. Domácich zas naháňa Indianapolis v boji o divíziu AFC South, preto to zas dajú pod pazuchu Derricka Henryho. Running back naposledy nabehal kvantá yardov práve proti Colts.

Neskoro večer sa hrajú tiež zo tri dobré zápasy. Cardinals majú takpovediac nožík na krku, doma vyzvú LA Rams, súperov z vyrovnanej NFC West. Patriots skúsia poraziť Chargers v Los Angeles a na Premier Sport uvidíme zápas Packers – Eagles.

Week 13
ZápasDenisVladoMartin
TEN – CLETENTENTEN
NYJ – LVRLVRLVRLVR
MIN – JAXMINMINMIN
MIA – CINMIAMIAMIA
HOU – INDINDINDIND
CHI – DETDETCHIDET
ATL – NOATLATLNO
SEA – NYGSEASEASEA
ARI – LARLARLARLAR
LAC – NENENELAC
GB – PHIGBGBGB
KC – DENKCKCKC
Sezóna93:67104:5697:63
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po siedmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika.

Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866.

Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať.

Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem.

Telovýchovný vedúci.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera