Streda, 22. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Fantasy playoff

SITA/AP Photo/Ross D. Franklin

Štrnásty týždeň zápasov základnej časti NFL je významný nielen pre hráčov v chráničoch a prilbách. Je aj prvým hracím týždňom playoff fantasy líg.

Fantasy playoff

Našu TakUrčitee fantasy ligu hráme už roky, aj tentokrát sme len obmenili pár majiteľov a v septembri draftovali. Mám aj nemám sa čím pochváliť. Po tuším šiestich týždňoch som mal päť výhier, založených na výkonoch QB Arizony (na obrázku) a pár produktívnych receiveroch. Aj kickerovi New Orleans dopriali spoluhráči dosť možností skórovať.

Potom ale akoby uťal. Do konca som nič nevyhral, len raz pred koncom remizoval s jedným z nováčikov. Z prvého miesta som postupne padal a padal až som sa nedostal nielen, že do playoff ale ani do zápasov o slušné umiestnenie.

Môžem tak akurát zaželať všetko dobré štyrom semifinalistom. Cincinnati Bassets (1) vs Kolding Patriots (4) a MM Falcons (2) vs Show me the Money (3) sú dvojice, z ktorých spoznáme finalistov. Víťazovi vzdáme hold po poslednom kole.

Euríčko na Week 14

Dnes sa na skutočných ihráskách o playoff len hrá. Dôležité zápasy majú na programe obe konferencie. V NFC pocestuje Minesotta do Tapmy, kde sa po týždni voľna pokúsi Tom Brady a spol. o ďalšiu výhru v boji o divokú kartu.

V biednej NFC East majú najlepšie karty aj formu Washington a NY Giants. Potvrdiť budú chcieť proti tímom z NFC West. Washington odletel do Arizony, kde nastúpi proti San Franciscu, Giants doma hrajú práve proti Cardinals.

V AFC uvidíme, čí je Miami skutočný vyzývateľ Kansas City, alebo len jedným z budúcich. Tennessee aj Indianapolis potrebujú zabrať vonku no a šláger kola sa odohrá v noci.

Buffalo vs Pittsburgh, ktorý len teraz pripísal prvú prehru v ročníku. Víťazstvo domácich môže uvoľniť cestu Chiefs k voľnej nedeli po základnej časti.

My to dnes vidíme takto:

Week 14
GameDenisVladoMartin
TB – MINTBTBTB
NYG – ARINYGNYGNYG
MIA – KCMIAKCKC
JAX – TENTENTENTEN
CIN – DALDALDALDAL
CHI – HOUHOUHOUHOU
CAR – DENCARCARCAR
SEA – NYJSEASEASEA
LVR – INDLVRINDIND
SF – WASSFSFWAS
PHI – NONONONO
LAC – ATLLACLACLAC
DET – GBGBGBDET
BUF – PITBUFBUFPIT
Season102:70112:60104:68
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera