fbpx
streda, 27. januára 2021
Lamar Jackson
SITA/AP Photo/Gary Landers
NFL

Euríčko na NFL: Hit roka

Po dni Vďakyvzdania majú všetky kluby za sebou jednu voľnú nedeľu. Až do konca základnej časti hrajú vždy všetci a je to len dobre. Pribudne zápasov a pribudne aj dobrých a dôležitých zápasov.

Šláger sezóny sa hrá už dnes o 19:00.

Tri zápasy, jeden šláger

Baltimore Ravens idú jak píla. V pondelok v noci zdemolovali finalistov februárového SuperBowlu, LA Rams. Bola to taká nakladačka, že si schuti zahral aj náhradný QB Ravens, Robert Griffin III.. Len o deň predtým si podobne pošmakovali hráči San Francisca na žlto-zelených Packers z Green Bay. A títo dvaja, ktorí dohromady vyhrali 19 z 22 zápasov, ktoré v sezóne odohrali, si zahrajú dnes proti sebe. Lahôdka je aj v programe Sport2.

Druhým televíznym zápasom v našich končinách je divízna bitka Chiefs a Raiders. V noci potom Houston privíta doma New England Patriots, ktorí majú stále dominantnú obranu a o čosi slabší útok.

Kolo dohrajú ďalším skvelým nočným zápasom v utorok nad ránom nášho času. Seahawks vs Vikings môže byť priamy boj o divokú kartu.

Euríčko na Week 13

Čo sa tipovania týka, dvojica na čele sa vyrovnala a tretí trochu stráca dych. Minulé dva týždne vyšli mne a Martinovi, Vlado sa zato dostal do podcastu SMEčka, kde o NFL pekne porozprával.

Prekvapenia dnes vidíme aj v Baltimore, či Arizone. Naopak, nikto z nás si nemyslí, že by Patriots mohli ešte niekedy nejaký zápas prehrať. Čo už.

Ako to vidíte vy?

Week 13DenisVladoMartin
Ravens – 49ers RavensRavens49ers
Bengals – JetsJetsJetsJets
Colts – TitansColtsTitansColts
Panthers – RedskinsPanthersPanthersPanthers
Jaguars – BucsJagsBucsJags
Steelers – BrownsSteelersBrownsBrowns
Giants – PackersPackersPackersPackers
Dolphins – EaglesEaglesEaglesEagles
Cardinals – RamsRamsCardinalsRams
Broncos – ChargersBroncosChargersChargers
Chiefs – RaidersChiefsChiefsChiefs
Texans – PatriotsPatsPatsPats
Week 129:34:87:5
Sezóna82:5773:6683:56