fbpx
piatok, 22. januára 2021
Aaron Rodgers NFL
SITA/AP Photo/Mike Roemer
NFL

Euríčko na NFL: Hitom klasický duel quarterbackov

Nedeľa za nedeľou sa valí, a NFL sa zatiaľ darí manévrovať vo vlnách pozitívnych nálezov vírusu s názvom COVID-19 medzi hráčmi a personálom v kluboch. Dnes je na pláne šiesty týždeň zápasov ligy amerického futbalu.

Trénerské hlavy padajú

Po trénerovi Houstonu Texans sa porúčal aj hlavný kouč Atlanty Falcons. S ním sa pobral aj generálny manažér. Falcons nevyhrali ani jeden zápas a majiteľ zjavne dúfa, že vyhadzov zastaví mínusovú sínusoidu, na ktorú naskočili keď prehrali SuperBowl.

Okrem tých dvoch nevyhrali ani zápas už len mužstvá z New Yorku. Jets ani Giants zatiaľ zmeny na pozíciách trénerov neplánujú. Najmä s Adamom Gaseom, trénerom Jets, už strácajú trpezlivosť aj otrlejší fanúšikovia.

Euríčko na Week 6

Dnes sa – zdá sa – odohrá dvanásť zápasov. Medzi nimi niekoľko takých, čo sľubujú výbornú “podívanú”. O siedmej večer napríklad Pittsburgh – Cleveland v asi najlepšej divízii AFC North.

Výkop pred pol jedenástou má klasický QB duel. Zápas, ktorý sa točí okolo dvoch rozohrávačov, Toma Bradyho s Aaronom Rodgersom. Tampa Bay privíta Green Bay a hlavné úlohy zohrajú budúci členovia Siene slávy. Obidva zápasy si kuknite aj v televízore, keď máte káblovku viete, kde ich nájdete.

V našom internom súboji sa do vedenia dostal Vlado Kurek. Pred posledným Telovýchovným vedúcim má už náskok desiatich zápasov. Slušné! Najnovšie si do podcastu pozval Stana Staška a možno ešte stihnete vypočuť si ich prognózy.

Week 6
ZápasDenisVladoMartin
CAR – CHICARCARCHI
IND – CININDINDIND
JAX – DETDETDETDET
MIN – ATLMINMINMIN
NYG – WASWASNYGNYG
PHI – BALPHIBALBAL
PIT – CLEPITPITCLE
TEN – TEXTEXTENTEN
TB – GBGBTBTB
SF – LARLARLARLAR
NE – DENNENENE
MIA – NYJMIAMIAMIA
Sezóna35:2945:1937:27