Sobota, 25. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Horúce kreslá

SITA/AP Photo/Gail Burton

Ako každý rok aj jeseň roku 2020 ubehla fanúšikom NFL ako voda. Dnes je na programe posledné hracie kolo základnej časti najlepšej ligy sveta. Nielen v americkom futbale.

Horúce kreslá

Stalo sa tradíciou hneď po poslednom zápase prepustiť trénera, ktorý nenaplnil očakávania majiteľov. Dakedy sa čakalo do pondelka, ktorý volali Čiernym. Teraz žijeme rýchlejšiu dobu.

Viacerí tréneri sa nedožili konca sezóny v klube, s ktorým začínali. Atlanta, Houston aj Detroit to už majú dávno za sebou. Na dnešný večer čakajú fanúšikovia NY Jets hádam rok a pol. Adam Gase podľa uverejnených informácií pôjde na úrad práce a na to si teda potom pripijem.

Trénerské zmeny sa očakávajú v Jacksonville, na kahánku majú asi aj tréneri v Chicagu a LA Chargers. Každý rok príde aj prekvapenie, ktoré sa ťažko tipuje. Možno Arizona? Alebo Minesotta?

Uvidíme.

Euríčko na Week 17

Posledná nedeľa základnej časti je známa tým, že v nej musia nastúpiť všetci bez rozdielu. Či budete mať v prvom kole playoff voľno, alebo v pondelok nastupujete na dovolenku niekam k moru. Aj keď teraz je asi rozumnejšie nasypať si soľ do vírivky.

V Amerike zúri covid, americký futbal počíta straty. New Orleans budú bez všetkých running backov, Miami sa musí na zápas doležitý pre postup do playoff zaobísť bez QB Ryana Fitzpatrika. Kansas City aj Pittsburgh budú šetriť quarterbackov aj iných dôležítých hráčov.

V spleti informácií sme sa rozhodli tipovať tak, ako ukazuje pravidelná tabuľka. Základnú časť takmer určite vyhrá Vlado Kurek pred Martinom Feriancom. Ja čoby autor získam bronz, inými slovami zostanem posledný.

Week 17
ZápasDenisVladoMartin
TB – ATLTBTBTB
NYG – DALNYGNYGDAL
NE – NYJNYJNENE
DET – MINDETMINDET
CLE – PITCLECLEPIT
BUF – MIABUFBUFMIA
SF – SEASFSFSEA
LAR – ARILARLARLAR
IND – JAXINDINDIND
HOU – TENTENHOUTEN
DEN – LVRLVRLVRLVR
KC – LACLACLACKC
CHI – GBCHIGBGB
CAR – NOCARNONO
CIN – BALBALBALBAL
PHI – WASPHIWASPHI
Sezóna124:85134:75131:78
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera