Sobota, 20. apríl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Jedenásť zlomených rebier Drewa Breesa

SITA/Max Becherer/The Advocate via AP

Jedenásty týždeň zápasov NFL znamená, že na rozdiel od univerzít, profíci idú za svojim cieľom – odohrať sezónu uprostred pandémie v USA čo najlepšie. Zakaždým treba klopať na drevo, aj v prostredí tímov hrajúcich americký futbal za posledný mesiac narástol počet pozitívnych prípadov.

Zatiaľ ale k zmenám zápasov neprichádza. Aj dnes by sa mali odohrať všetky, ktoré sú na programe.

Problémy v New Orleans

Okrem Covidu sú bežnou súčasťou NFL zranenia. Jedno nepríjemné sa prihodilo jednej z najväčších hviezd súťaže. QB New Orleans Saints, Drew Brees, bol zložený v zápase so San Franciscom tak brutálne, že si zlomil rebrá.

Nie dve, ani tri, rovno jedenásť. K tomu problém s pľúcami. Nepríjemné, len čo je pravda. Zrejme si budú Saints musieť pár týždňov poradiť bez svojho kapitána. Nahradiť ho bude môcť jeden z dvojice Jameis Winston, Tysom Hill.

Jameis prišiel z Tampy Bay s povesťou solídneho rozohrávača, ktorý ale často hádže prihrávky súperom. Aj tak je ale jedným z najluxusnejších náhradníkov. Pár klubov by ho možno bralo aj ako jednotku. Tysom Hill je, povedzme si ako to je, neortodoxná možnosť. Univerzál, ktorý skúsil už asi všetky pozície, ktoré mohol. K dnešnému dňu má viac skládok, ako úspešných prihrávok.

Aj tak by mal zápas proti Atlante začať Hill. Môže to byť zaujímavá podívaná a poriadny risk trénera Paytona.

Euríčko na Week 11

Okrem divízneho zápasu Saints proti Falcons sa bude o dôležité výhry hrať v Baltimore, kde privítajú Tennessee. Dobrý zápas by mal byť v Indianapolise, kde Colts privítajú Green Bay Packers. No a jedným zo šlágrov by mohol byť aj zápas Vegas Raiders – Kansas City Chiefs. Hostia určite chcú vrátiť Raiders doteraz jedinú prehru v ročníku.

Kvôli nočnému zápasu Tampy Bay s LA Rams by sa oplatilo aj budík nastaviť. Keby nebolo treba v pondelok ísť do roboty.

Week 11
GameDenisVladoMartin
BAL – TENBALBALBAL
CAR – DETDETDETDET
CLE – PHICLECLECLE
HOU – NENENENE
IND – GBINDGBGB
JAX – PITPITPITPIT
NO – ATLATLATLNO
WAS – CINWASWASCIN
MIN – DALMINMINMIN
LVR – KCKCKCKC
DEN – MIADENMIAMIA
LAC – NYJLACLACLAC
TB – LARLARTBTB
Sezóna78:5892:4483:53
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera