Utorok, 23. júl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Katastrofálny začiatok sezóny

FOTO/SITA/APPhoto/Stephen B. Morton

Nebojte sa, len žiadnu paniku. To len ja som v živote – teda možno za desať rokov, odkedy tipujem nedeľňajší program zápasov NFL, nezačal sezónu horším výsledkom. Zo štrnástich zápasov prvého kola som uhádol len tri.

Prekvapenia a šoky

To mám za to, že celé leto počúvam podcasty a čítam čo najviac informácií a aj tak sa potom zariadim podľa papierových predpokladov. Natipujem favoritov, ako taká ouca.

Veril som Buffalu, ktoré malo byť premiantom konferencie. Aj tímu Patriots, ktorý mal byť znova na správnej ceste s mladým quarterbackom. A celkom určite som podľahol rečiam o Atlante, Tennessee, či Minnesote. Všetci prehrali.

O Green Bay Packers ani nehovorím, tým sme verili všetci a dostali šokujúcu nakladačku od New Orleans.

Euríčko na Week 2

Po prvom kole našťastie prichádza druhé, ideálna príležitosť napraviť si renomé. Vlado s Martinom majú v našej súťaži trojbodový náskok. Nevadí.

Dnes sme sa pri štrnástich príležitostiach len štyrikrát zhodli. Denver (v Jacksonville), Buffalo (v Miami), Tampa Bay (proti Atlante) a Seattle (proti Titans) sú jednoznační favoriti dnešného programu. Inde pôjde o to, kto potvrdí výsledok z prvého kola a komu sa podarí revanš.

V ponuke je viacero ťažkých zápasov aj lahôdok. Divízne zápasy (NYJ – NE, MIA – BUF, CAR – NO, či TB – ATL) sľubujú vyrovnané štvrté štvrtiny a naťahovačku až do konca. Alebo aspoň viaceré z nich, dúfajme.

Los Angeles Chargers hrajú doma s Dallasom v šlágri po desiatej, Baltimore proti Kansas City v noci na pondelok.

Week 2DenisVladoMartin
NYJ – NENYJNENE
JAX – DENDENDENDEN
MIA – BUFBUFBUFBUF
PHI – SFSFPHIPHI
IND – LARINDLARIND
PIT – LVRPITLVRPIT
CHI – CINCINCINCHI
CLE – HOUCLECLECLE
CAR – NOCARCARNO
ARI – MINARIARIMIN
TB – ATLTBTBTB
SEA – TENSEASEASEA
LAC – DALDALLACDAL
BAL – KCKCKCKC
Minulý týždeň3:116:86:8
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera