Štvrtok, 23. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Konečná, ročník 2022

Foto: SITA/AP Photo/John Raoux

Jacksonville Jaguars boli takto pred rokom najhorším klubom svojej divízie AFC South a aj celej ligy. V noci na dnes ju vyhrali a postúpili do playoff. Najlepšia Futbalová Liga ponúka podobné príbehy pravidelne. Dnes sa posledným kolom skončí základná časť ročníka 2022.

Damar Hamlin

Pondelková dohrávka medzi Bengals a Bills sa nedohrala. Obranca Damar Hamlin zložil Tee Higginsa a náraz privolal (podľa všetkého) zástavu srdca. O život mladého hráča bojovali záchranári na ihrisku podobne, ako o život Christiana Eriksena v lete 2021 počas futbalového EURO turnaja. Aj táto dráma zdá sa bude mať šťastný koniec. Hamlinov stav sa zlepšuje, dnes uvidíme na všetkých štadiónoch jeho číslo 3, ktorému vzdá liga poctu.

Duel sa opakovať ani dohrávať nebude, čo môže priniesť viacero netradičných situácií. Za určitých okolností sa môže stať, že o víťazovi AFC North (a o tom, kto bude hrať prvý zápas playoff doma) rozhodne hod mincou. Reálnejšie je, že finále konferencie nebude môcť nikto hrať na domácom ihrisku. Ak sa doň dostanú Bengals, či Bills, malo by sa hrať na neutrálnom ihrisku.

Euríčko na Week 18

NY Giants Vlada Kureka to minulú nedeľu zvládli. Postúpili do playoff a získali jednu z divokých kariet do playoff konferencie NFC. Moji NY Jets prehrali v Seattli a stratili aj teoretickú šancu. Keď hráš počas sezóny so štyrmi quarterbackmi, ako keby si nemal ani jedného. Na kľúčovej pozícii nemajú Jets stále správneho lídra.

Detroit Lions ešte žijú. Martin Ferianec bude dnes držať prsty LA Rams, aby prekvapili Seahawks a zachovai Lions šancu na postup. Ak sa tak stane, v noci na pondelok zostane vybaviť “maličkosť”. Poraziť rozbehnutých Packers v Green Bay.

Dnes nemá každý o čo hrať, my poslednú kompletnú nedeľnú ponuku vidíme nasledovne:

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera