Piatok, 19. júl 2024
NFL

Euríčko na NFL: Koronavírus úraduje

SITA/AP Photo/Elaine Thompson

Ani to dlho netrvalo a o slovo sa aj v NFL prihlásil COVID-19. Koronavírus začal úradovať v kluboch po troch odohratých týždňoch.

Korona v Tennessee

Najväčší problém majú v Tennessee. Šesť dní po sebe hlásia pozitívne testovaných. Prvý bol vraj jeden z trénerov, liga skúma možné porušenie hygienických nariadení. Klub to môže vyjsť draho, okrem pokút hrozí strata možnosti draftovať určitý počet hráčov.

Dnešný zápas proti Pittsburghu odložili o štyri týždne a v tom čase mierne upravia žreb tímom, ktorých sa to týka. Ak sa im nepodarí dostať vírus pod kontrolu, ohrozený je aj zápas budúceho kola o týždeň proti Buffalu.

Druhým problémom je Cam Newton. Nový QB New England Patriots rovnako testoval pozitívne a dnešný šláger proti Kansas City museli odložiť. Predbežne na utorok v noci amerického času. V každom prípade bude bez Newtona. Situácia sa môže ešte vyvinúť, inkubačná doba ešte neprebehla celá.

NFL má na rozdiel od iných viac možností ako sa s krízou popasovať. Obrovské štadióny vlastnia ich majitelia, preto môžu pokojne obetovať týždeň aj viac, aby sa veci upokojili. Či bude SuperBowl v pôvodne plánovanom termíne, nie je vôbec určujúce.

Euríčko na Week 4

Korona-nekorona, stávkovať Euríčko sa musí. Minulý týždeň patril Vladovi Kurekovi, ktorý neuhádol len tri zo štrnástich zápasov a jedna z toho bola remíza Philadelphie. Dostal sa tak na čelo amerického bodovania našej internej súťaže.

Dnes vypadli rovno dva zápasy z pôvodnej ponuky, ako sme už písali vyššie. Z ostatných dávame do pozornosti Bradyho Tampu Bay proti LA Chargers a Las Vegas proti Buffalu. Dôvod je jednoduchý, naladíte si ich večer v televízoroch.

Week 4
ZápasDenisVladoMartin
WAS – BALBALBALBAL
LAR – NYGLARLARLAR
TB – LACTBTBLAC
MIA – SEASEA SEASEA
HOU – MINHOUMINHOU
DET – NODETDETDET
DAL – CLEDALCLEDAL
CIN – JAXCINJAXJAX
CHI – INDINDINDCHI
CAR – ARIARIARICAR
LVR – BUFLVRLVRLVR
SF – PHISFSFSF
Sezóna22:1930:1127:14
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera