Sobota, 25. máj 2024
NFL

Euríčko na NFL: Návrat Drewa Breesa v pravom čase

SITA/AP Photo/Brett Duke

Tri kolá pred koncom základnej časti sa vyjasňuje zostava klubov, ktoré v januári zohrajú vyraďovací turnaj o SuperBowl.

Po novom sa z 32 účastníkov NFL prebojuje do playoff štrnásť, len po jednom z každej konferencie dostane týždňové voľno. Favoriti AFC a NFC dnes večer nastúpia proti sebe.

Drew sa vracia

Drew Brees bude jedného dňa členom Siene slávy amerického futbalu. Dovtedy sa ešte ale pokúsi získať svoj druhý SuperBowl, v aktuálnej sezóne majú jeho Saints celkom dobre našliapnuté. Vo vyrovnanej NFC sú plece pri pleci s Packers z Green Bay. Aby sa im podarilo urvať si výhodu domáceho štadiónu na playoff, dnes potrebujú poraziť obhajcu titulu.

Drew pred mesiacom ľahol pod tlakom obrancov San Francisca 49ers a zlomili si jedenásť rebier. Slovom 11. Podľa všetkých, čo mali zlomené čo i len jednom je bolesť ohromná. Neviem si ani predstaviť, čo za prah bolesti má skúsený QB z New Orleans.

Napriek tomu vynechal len štyri zápasy a dnes chytí loptu do ruky znova v dueli quarterbackov. Na druhej strane bude stáť Patrick Mahomes a tento zápas si o pol jedenástej nesmieme nechať ujsť.

Euríčko na Week 15

Okrem neho odporúčame dnes niekoľko divíznych zápasov, v ktorých si favoriti môžu polepšiť svoje pozície. Indianapolis hrá doma s Houstonom, Miami proti New England Patriots. Minesotta a Chicago hrajú o to, kto zostane v hre aspoň teoreticky. Tampa Bay musí v Atlante vyhrať.

V našom internom súboji stále vyhráva Vlado. Raz darmo, hodiny strávené štúdiom a podcastovaním sa vyplácajú. Napínavý bude už len boj o druhé miesto. Vlastne skôr o to, kto skončí s hanbou posledný.

Week 15
ZápasDenisVladoMartin
IND – HOUINDINDIND
TEN – DETTENTENTEN
ATL – TBTBTBTB
BAL – JAXBALBALBAL
MIA – NEMIAMIAMIA
MIN – CHIMINMINCHI
WAS – SEAWASSEASEA
ARI – PHIARIPHIARI
NO – KCNONOKC
DAL – SFDALSFDAL
LAR – NYJLARLARLAR
NYG – CLECLECLECLE
Sezóna109:77121:65112:74
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera