Pondelok, 22. júl 2024
NFL

Euríčko na NFL: O hodinu skôr

SITA/AP Photo/Chris Szagola

V noci na dnes sa menil čas na zimný, no len u nás. V Amerike majú stále letný a aj preto sa zápasy NFL začnú výnimočne o hodinu skôr. Jupí.

Nečakaný nákup

Antonio Brown bol skvelý receiver, keď hral v Pittsburghu. Jeden z najlepších v lige, taký bol dominantný. Odkedy ale Steelers opustil, akoby sa aj sám opustil. Opletačky so zákonom, škandalózne angažmá v Raiders, nepodarené s Patriots a aj dištanc sa mu skončil až teraz.

Hovorilo sa o záujme Seattlu, nevylučovali sa Ravens a nakoniec všetkým vypálil rybník Tom Brady. Spolubývajúceho, ktorého prichýlil do svojho domu keď ešte hádzal za Patriots, zobrali do Tampy. Už aj tak hviezdami nabitý útok (Brady, Gronkowski, Evans, Fournette) dostal ďalšiu injekciu talentu. Ak ho máte, môžete robiť takmer čo chcete a niekto si vás zaplatí.

Smiešne zakopnutie

Dosť bolo o kontoverznom WR Bucs. Vo štvrtkovej predohrávke prehrali NY Giants s Eagles o jediný bod, Carson Wentz zachránil Philadelphiu touchdownom v poslednej minúte. Celý internet sa ale bavil na inom.

Daniel Jones, QB tímu z New Yorku, mal na dosah historický beh. Prebehol s loptou takmer celé ihrisko, len štyria rozohrávači dokázali pri jednom pokuse prebehnúť viac. Pred očami mal endzónu a jasný, ľahký touchdown.

Potom ale… veď si to pozrite.

Euríčko na Week 7

Vlado nám uniká podobne, ako QB jeho obľúbeného tímu. Najlepšie urobíte, ak si z ponuky vyberiete jeho tipy.

Week 7
GameDenisVladoMartin
ATL – DETATLATLDET
CIN – CLECLECLECLE
HOU – GBHOUGBHOU
NO – CARNONONO
NYJ – BUFBUFBUFBUF
WAS – DALDALWASDAL
ARI – SEAARISEASEA
DEN – KCKCKCKC
NE – SFNESFSF
LVR – TBTBTBLVR
TEN – PITTENPITTEN
LAC – JAXLACLACLAC
Season39:3753:2345:29
TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po siedmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika.

Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866.

Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať.

Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem.

Telovýchovný vedúci.

TakUrčitee SMS
Keď ste sa dočítali až sem, mám jednu prosbu. Po ôsmich rokoch poctivej práce nebudem chodiť okolo vriacej kaše a na bránu vypálim z ťažkého uhla: Uchádzame sa o symbolický príspevok od toho najvernejšieho – nášho fanúšika. Takurčitee teraz môžete podporiť cez jednoduchú SMS na číslo 8866. Na oplátku viem sľúbiť, že v neobjektivite nepoľavíme a budeme písať najlepšie ako vieme aj ďalej. Budeme prinášať ďalší športovo-zábavný obsah, ktorý oceňujete už vyše sedem rokov. Aj vďaka vám bude naša forma ďalej stúpať. Stačí poslať SMS v tvare: TAKURCITEE na číslo 8866 a podporiť nás sumou 2 Euríčka, ktorú zaplatíte v najbližšej faktúre svojho mobilného operátora. Za kolektív pisálkov z celého športového srdiečka ďakujem. Telovýchovný vedúci.

Komentáre

Tagy:

Odoberajte nás

Prihláste sa do nášho newslettera